Accés al Web
Cerca
Inseriu un o més criteris de cerca
Carret

Hi ha 0 productes al carret

Anar al carret Buidar el carret
Tots els preus inclouen l'iva

NOVEDADES

Encontrados 14 articulos
1 - 2
Disponibilitat: 0 ut Avisame cuando este articulo està disponible
Preu Final
€ 240,49
Preus IVA inclòs
ARUBA 1G SFP LC SX 500M MMF XCVR 
Codi fabricant: J4858D
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Disponibilitat: 0 ut Avisame cuando este articulo està disponible
Preu Final
€ 505,78
Preus IVA inclòs
ARUBA 1G SFP LC LX 10KM SMF XCVR 
Codi fabricant: J4859D
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Disponibilitat: 0 ut Avisame cuando este articulo està disponible
Preu Final
€ 4.370,81
Preus IVA inclòs
ARUBA 1G SFP LC LH 70KM SMF XCVR 
Codi fabricant: J4860D
Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVR
Disponibilitat: 0 ut Avisame cuando este articulo està disponible
Preu Final
€ 300,88
Preus IVA inclòs
ARUBA 1G SFP RJ45 T 100M CAT5E XCVR 
Codi fabricant: J8177D
Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR
Disponibilitat: 0 ut Avisame cuando este articulo està disponible
Preu Final
€ 252,35
Preus IVA inclòs
ARUBA 100M SFP LC FX 2KM MMF XCVR 
Codi fabricant: J9054D
Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR
Disponibilitat: 0 ut Avisame cuando este articulo està disponible
Preu Final
€ 1.000,77
Preus IVA inclòs
ARUBA 10G SFP LC SR 300M MMF XCVR 
Codi fabricant: J9150D
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
Disponibilitat: 0 ut Avisame cuando este articulo està disponible
Preu Final
€ 2.438,30
Preus IVA inclòs
ARUBA 10G SFP LC LR 10KM SMF XCVR 
Codi fabricant: J9151D
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR
Disponibilitat: 0 ut Avisame cuando este articulo està disponible
Preu Final
€ 1.061,16
Preus IVA inclòs
ARUBA 10G SFP LC LRM 220M MMF XCVR 
Codi fabricant: J9152D
Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR
Disponibilitat: 0 ut Avisame cuando este articulo està disponible
Preu Final
€ 9.347,69
Preus IVA inclòs
ARUBA 10G SFP LC ER 40KM SMF XCVR 
Codi fabricant: J9153D
Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF XCVR
Disponibilitat: 0 ut Avisame cuando este articulo està disponible
Preu Final
€ 143,43
Preus IVA inclòs
ARUBA 10G SFP TO SFP 1M DAC CABLE 
Codi fabricant: J9281D
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable
Encontrados 14 articulos
1 - 2
MAGDA PRATS INFORMÀTICA S.L. - ROSER 6 - 17257 TORROELLA DE MONTGRI (Girona)
Tèl. +34972761015 - Fax: +34972758304 - E-mail: info@magdaprats.com
CIF B17502485
COOKIES - PRIVACY

Generat per